Tabuľky a štatistiky MSR Seniorov a Tatranského pohára vytvorené a spracované členmi ŠK Slovan Bratislava

Veľmi dôležitým aspektom pri tradičných šachových podujatiach je uchovávanie výsledkov a ich spracovanie. Práve to robí zo samotnej tradície naozaj hodnotu. Radi by sme týmto skromným článkom poukázali na krásnu, nie len organizátorskú prácu, členov ŠK Slovan Bratislava. Popri organizovaní turnajov MSR Seniorov a turnaja Tatranský pohár/OPEN Tatry si našli čas aj na spracovanie výsledkov.

Vedeli ste napríklad, že seniorské turnaje organizované v tatrách Bratislavským šachovým klubom ŠK Slovan Bratislava boli zakaždým s prívlastkom Majstrovstvá SR? Alebo vedeli ste, že Tatranský pohár resp. OPEN Tatry je najstaršie šachové podujatie v kontinentálnej Európe, ktoré sa konávalo vo Vysokých Tatrách už od roku 1952?

Štatistiky a tabuľky nám však vedia prezradiť oveľa viac. Skúste nájsť skryté poklady a zaujímavosti aj vy! Pomôžu vám k tomu nasledujúce zdroje priamo zo stránky dlhoročného organizátora spomínaných podujatí ŠK Slovan Bratislava:

MSR seniorov – hráči

MSR seniorov – turnaje

Tatranský pohár – história

Tatranský pohár – hráči

Tatranský pohár – kruhové turnaje

Staňte sa súčasťou histórie a kliknutím SEM sa zaregistrujte sa na niektorý z turnajov Tatranského šachového festivalu už teraz!

Kategórie

Najnovšie články