Predstavujeme Vám 

Jarnú časť Tatranského šachového festivalu

V Tatranských Matliaroch sa sa od soboty 28. mája do soboty 4.júna 2022 bude konať Jarná časť Tatranského šachového festivalu. Súčasťou sú tri základné  šachové turnaje: Majstrovská Slovenska seniorov 65+ (klasický šach); OPEN Tatry (klasický šach) a Seniorblesk (bleskový šach). Je cťou pre Tatrafest, že mohol prevziať organizátorskú štafetu od Šachového klubu Slovan Bratislava a pokračovať v krásnej tradícii seniorských turnajov. OPEN Tatry sú rozšírením turnaja, ktorý je v kuloároch nazývaného „Prípravka“. Turnaj je tentokrát bez obmedzenia veku a v roku 2022 má zároveň status otvorených Majstrovstiev SR seniorov 50+. Úpravou turnaja sa otvára možnosť hrať v jednom priestore aj iným rodinným príslušníkom napr. vnučkám a vnukom.

Open Tatry

MSR Seniorov 65+

Dva hlavné turnaje, oba konané 28.05.2022 – 04.06.2022.
Turnaja Open Tatry sa môže zúčastniť každý registrovaný hráč. Pre Seniorov 65+ však odporúčame Majstrovstvá SR seniorov 65+.

Registrácia

SeniorBlesk

SeniorRébus 2022

Súčasťou Jarnej časti Tatranského šachového festivalu bude aj Bleskový turnaj pre seniorov a hráčov roč. 1972 a starších a Riešiteľská súťaž: Tucet dvojťažiek

Registrácia

Prihlásení hráči

Výsledky

Nižšie nájdete odkazy na stránku Chess-results.com, kde môžete sledovať prihlášky do turnajov Jarnej časti Tatrafestu a výsledky.

Registrácia

MIESTO KONANIA

Hotel ***
SOREA HUTNÍK I

Kongres a relax Hotel *** SOREA HUTNÍK I sa nachádza v peknom a tichom prostredí Tatranských Matliarov, pod úpätím Lomnického štítu, necelé 2 km od Tatranskej Lomnice a je vhodným východiskom pre túry do východnej časti Vysokých Tatier.

Zaujíma Vás viac?

Propozície

Kompletný zoznam propozícii turnajov a udalostí Tatrafestu.

História

Ponorte sa s nami do sveta histórie Tatranských šachových turnajov.

HISTÓRIA

Tabuľky

Tabuľky Tatranského pohára a seniorských turnajov spracovaných ŠK Slovan Bratislava.

Registrácia na podujatia Jarnej časti